Logo - Qras

"Qraś" Wędliny Catering

ul. Wierzbińska 221, 12-250 Orzysz 

tel.: 504 139 529, e-mail: [email protected]

Menu

Nasza oferta

Odbiorcy oferty
Nasza oferta cateringowa skierowana jest do organizatorów imprez plenerowych, festynów, pikników i kiermaszów organizowanych przez samorządy lub firmy prywatne. Ponadto w ramach oferty dla biznesu zapewniamy obsługę cateringową przy wszelkiego rodzaju wydarzeniach promocyjnych, konferencjach oraz pozostałych spotkaniach firmowych. Zajmujemy się obsługą gości podczas targów i innych imprez wystawienniczych. Z naszych usług mogą skorzystać ponadto osoby prywatne i organizatorzy dużych uroczystości o charakterze rodzinnym, rocznicowym czy jubileuszowym.


Gwarancja jakości
Naszą ofertę gastronomiczną, zbudowaną w oparciu o najlepsze tradycje kuchni polskiej, wyróżnia najwyższa jakość i świeżość produktów oraz szeroka oferta wędlin i przysmaków własnego wyrobu.
Wypada nam podkreślić, że:

Wychodząc naprzeciw gustom i smakom uczestników imprezy, wybrane przez nas menu uwzględnia zalecenia i życzenia zleceniodawcy.


Wyposażenie i obsługa techniczna
Przywiązujemy dużą wagę do najwyższych standardów wyposażenia i obsługi technicznej spotkań, przyjęć i uroczystości okolicznościowych. Dlatego też dysponujemy niezbędnym sprzętem i wyposażeniem gastronomicznym, dzięki któremu możemy obsługiwać duże imprezy masowe:


Stanowimy zgrany i doświadczony zespół kulinarnych pasjonatów, którzy wiedzą, że dla uczestników imprezy ważny jest zarówno smak i aromat potraw, jak też sposób ich serwowania. Wyroby wędliniarskie i mięsa spod znaku Qraś gwarantują niezapomniane doznania smakowe i estetyczne. Dlatego każdy kto chce zapewnić swoim gościom przyjemność podniebienia, powinien zdecydować się na ofertę Qraś, wybierając nasz catering prosto z Mazur.